Zhurma në FM

Info koment Stacione raport
Zhurma në FM radio transmetimet web 24 orë në ditë për ju . Nëse ju dashuri duke dëgjuar për të kërcyer muzikë dhe chart hitet e tanishme , atëherë ju jeni saktësisht e drejtë me ne . Sepse programi ynë nuk do të jetë mërzitur . Gjatë ditës në programin kryesor ne të luajë kryesisht këngë valle përzier me hitet e lartë nga lartë 40

Në mbrëmje dhe në programin e natës , ne ju paraqesim shfaqje speciale themed. Për shembull, ka çdo të martë 20-22 ora në ” pastër Gjermanisht ” këngët -language ekskluzivisht gjermane, të përziera nga gjini të ndryshme. Por radio jonë e internetit ka shumë tema dërgesat në program : Të mërkurën në mbrëmje është mbajtur nën parullën RNB & Shpirt . Nëse ju pëlqen , ju mund të merrni me Zhurma FM Në një Expedtion në xhungël muzikore urbane. Me ” Zhurma Urban” çdo të hënë nga 20 orë .

Miqtë muzikë mbajtur valle do të gjeni atë pranë misionit tonë “I freskët” patjetër në Dance Classics, Dance dhe dancefloor Fuqia. Kjo dhe shumë më tepër do t'ju japë Online Radio Zhurma tonë në FM. Programi ynë i plotë ju do të gjeni të natyrshme në orarin tonë .

Zhurma në FM ju uroj shumë fun dhe Phat rreh me zhurmë në FM – juaj # 1 web radio për veshët tuaj.

Zhurma Në FM adresën e internetit zyrtare është www.noiseon.de

Vend: Mix

Zhanret: / / /

loading...

Mix Radio Stations

Popular Stations