top logo
Boom Champions is the people’s Choice online radio and fm radio station. Ata janë duke luajtur shpirtit, Kam frikë, Xhaz, Elektronik, Blues dhe muzikë Botërore. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. Në ajër që nga 2005 community station Boom Champions broadcasts to the greater Trinidad and Tobago area and beyond. Boom Champions provide the best of specialist music, programet e komunitetit dhe artet.
Boom Champions official website address is www.boomchampionstt.com
Champions Boom
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Mix : Champions Boom ]