Xhirl 108 FM

Info koment Stacione raport

Ne jemi një stacion radio në internet, pa reklama, muzikë vetëm vazhdueshëm. Ne kemi zhanret muzikore nga më të ndryshmet, duke filluar nga:Rock në spanjisht dhe anglisht, muzikë elektronike, Hip-Hop, Reggaeton, Pop në spanjisht dhe anglisht, rajonale meksikan, Opera dhe muzikë klasike. Nëse ju keni një grup apo solo artit, na kontaktoni dhe ne do të planifikojë shijen tuaj muzikë në programimin tonë. 108 FM… Ne jemi më shumë radio zhanret muzikore!.

Detajet e kontaktit-

Faqja e internetit: www.xhirl-108-fm.jimdo.com

FaceBook: xhirl108fm.com.mx

Cicëroj: @ xhirl108fm

Gjuhe: Spanjisht

Vend: Mexico

Zhanret: / /

loading...

Mexico Radio Stations

Popular Stations