Radio Formula Segunda Cadena Nacional broadcasts its programmes decorate its playlists for a socially and culturally diverse audience. Përveç transmetimit të një shumëllojshmëri të informacionit dhe argëtuese programeve, Radio Formula Segunda Cadena Nacional broadcasts diverse local productions. Prodhimet e tyre dhe programet informative të bazuara përmban të tilla si çështjet aktuale, i kuzhinës, kulturor, argëtuese dhe sportive fusha.

Radio Formula Segunda Cadena Nacional official website address is www.radioformula.com.mx

Radio Formula Segunda Cadena Nacional
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Mexico : Radio Formula Segunda Cadena Nacional ]