Magji 92.5 ofron njëzet e katër orë përzierje e disa zhanre dhe stilet e muzikës. Stacioni i luan të gjitha muzikë që ju doni ndërsa përpiqet për të mbajtur me dëshirat e dëgjuesve të saj. Rhythmic AC, Classic Hip Hop music can be heard.

Magji 92.5 Adresa e internetit është www.magic925.com

Magji 92.5
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Mexico : Magji 92.5 ]