Magia Digital 93.3 FM

Info koment Stacione raport

Magia Digital 93.3 FM transmeton programet e saj dekoroj playlists saj për një audiencë të ndryshme sociale dhe kulturore. Përveç transmetimit të një shumëllojshmëri të informacionit dhe argëtuese programeve, Magia Digital 93.3 FM transmeton prodhime të ndryshme lokale. Prodhimet e tyre dhe programet informative të bazuara përmban të tilla si çështjet aktuale, i kuzhinës, kulturor, argëtuese dhe sportive fusha.

Magia Digital 93.3 FM adresa e internetit është magiadigital933.fm

Vend: Mexico

loading...

Mexico Radio Stations

Popular Stations