Qiri 104.7 FM radio nga Meksika me gjithçka që është përmbajtja Meksikë bazuar. Programet e tyre janë të mbushura me shumë muzikë meksikan. Ndryshe nga radio të tjera që i pëlqen për të nxitur muzikantë të tyre lokale dhe i pëlqen për të mbajtur një lidhje të lidhur gjithmonë e studiove të ndryshme të muzikës e ka.
Qiri 104.7 FM adresa website zyrtar është www.candela1047.blogspot.com

Qiri 104.7 FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Mexico : Qiri 104.7 FM ]