top logo

C 90.9 Fm broadcasts both Mexican and international music that varies too from genre to genre. Edhe pse zhanër i tyre kryesor i zgjedhjes është Pop dhe Rock, por ata nuk kanë asnjë problem duke luajtur këngë nga zhanret si hip hop, urban, r n b etj. C 90.9 Fm main vision is to play what their listeners will listen or if saying the other way what their listeners would like to listen.
C 90.9 Fm adresa website zyrtar është www.c909.fm

C 90.9 Fm
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Mexico : C 90.9 Fm ]