top logo
Radio Lagenda është një nga stacioni i vizitoi shpesh në internet Radio e Malajzisë. Radio Lagenda transmetuar për 3 orë në ditë në fillim, por më vonë u bë një nga dëgjuesve radio stacionit më të pëlqyeshëm në Malajzi. Ata kanë kaluar nëpër një proces të ndryshojë emrin dhe orarin programi u shlodh edhe. Ajo ka rritur edhe orë transmetim të 12 orë çdo ditë nga 7.00 jam në 7.00 pm çdo ditë në javë. Faqja zyrtare e Radio Lagenda është www.lagendamusic.blogspot.com
Legjendar Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Malaysia : Legjendar Radio ]