Ekspres Radio është një transmetimi hit radio stacion nga Strumica, Maqedoni. Ky stacion radio është shumë popullor me anë të këtij vendi dhe duke luajtur krye 40, këngë pop 24 orë live online. Faqja zyrtare e Ekspres Radio është www.ekspresradio.com.mk
Ekspres Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Maqedoni : Ekspres Radio ]