top logo
Qyteti Radio 94.7 është një transmetimi hit radio stacion nga Shkupi, Maqedoni. Ajo është shumë popullor në këtë vend për të luajtur Alternative Rock, Etj zhanret elektronike dhe Dance të muzikës 24 orë live online. Faqja zyrtare e qytetit Radio 94.7 është www.cityradio.com.mk
Qyteti Radio 94.7
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Maqedoni : Qyteti Radio 94.7 ]