top logo
Radio Kelyje is a famous radio streaming channel in Lithuania. Ata transmeton 24 orë në ditë programe non stop radio me ndryshim të programeve dhe këngë. Ata kanë bërë shumë popullor në një kohë të shkurtër. Ky stacion radio është transmetimit Dance, pop, godet zhanret muzikë dhe këngë. Radio Kelyje official website is radijaskelyje.lt
Radio Kelyje
speakermuzikëspeaker
Please wait 20 seconds Or Click on to Play.…

Na dërgoni problemi juaj


[ Lithuania : Radio Kelyje ]