Radio kosi u nis në 1990 dhe është një radio të vjetër arabe në Liban. Radio kosi paraqet programet e lajmeve, dhe ngjarjet që mbulon rrethin e plotë. Si edhe, FM kosi paraqet programe dokumentare, që kanë të bëjnë me çështjet në lajme, dhe raportet me ekspertizë dhe informacione të veçanta. Radio kosi 90.9 fm ne kemi mbajtur gjallë muzikë Reale.
Radio adresa e internetit kosi zyrtare është www.radiosour.com

Radio kosi
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Lebanon : Radio kosi ]