Nostalgjia FM 60s jetojnë transmetimin nga Libani. 60 nostalgjia FM transmetuar lloj të ndryshme të '60, Klasik, Pop, Hits. Nostalgjia FM 60s streaming muzikë dhe programet si në internet e cila është 24 orë 7 ditë radiodëgjoni online.

Nostalgjia FM 60 adresa faqen zyrtare është www.nostalgie.fm

Nostalgjia FM 60
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Lebanon : Nostalgjia FM 60 ]