ELFM is the people’s Choice online radio and fm radio station. Ata janë duke luajtur shpirtit, Kam frikë, Xhaz, Pop, Blues dhe muzikë Botërore. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. ELFM broadcasts to the greater Kyrgyzstan, Bishkek area and beyond.

ELFM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Kyrgyzstan : ELFM ]