top logo

Suda Online Radio është një jetojnë transmetimi radio stacioni në internet nga Nairobi, Kenya. Ajo është shumë popullor e gjithë bota për të luajtur afrikane arabe dhe muzikë somalezë, Talk islamic, Somalisht Trego, Shqip Dhe Somali Lajme, etj rreth orën. Ky stacion radio luan zhanre të ndryshme të muzikës 24 orë live online.
Suda radio adresa website zyrtar është www.sudaonlineradio.com

Suda Online Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Kenya : Suda Online Radio ]