top logo
Capital Fm 98.4 Transmetimi Club Capital, si dhe programe si rrjedhën Mix, përveç të tjerëve. Faqja zyrtare e Capital FM 98.4 është www.capitalfm.co.ke
Capital FM 98.4
speakermuzikëspeaker
Please wait 20 seconds Or Click on to Play.…

Na dërgoni problemi juaj


[ Kenya : Capital FM 98.4 ]