JUFM 94.9

Info koment Stacione raport

JUFM 94.9 live broadcasting from Jordan. JUFM 94.9 broadcast various kind of Arabic talk and music. JUFM 94.9 streaming muzikë dhe programet si në internet. JUFM 94.9 është 24 orë 7 ditë radiodëgjoni online.

Vend: Jordan

Zhanret:

loading...

Popular Stations