top logo

Radio Venetia is a hit live online broadcasting music channel based on Venice ,Itali. Radio Venetia plays different range of music. Në mesin e njerëzve të të gjitha moshave ky kanal radio luan programe muzikore dhe tregon flisni 24 orë live online.

Radio Venetia official website address is www.radiovenetia.com

Radio Venetia
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Itali : Radio Venetia ]