top logo

Radio Filmor plays a mix bag of music. Programet e tyre përmban këngë nga zhanret si Indie, shkëmb, si dhe muzikë klasike dhe madje edhe muzikën e 90. Kështu, by tuning in to the radio listeners will get different kinds of taste of music and different kinds of musical taste. Radio Filmor is the better radio for experiencing lots of types of musical stuff.
Radio Filmor official website address is www.radiofilmor.com

Radio Filmor
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Itali : Radio Filmor ]