top logo
Radio Canale is a not-for-profit community online and fm raido station on Italy. As Radio Canale only youth online radio station. Radio Canale provides a mix of music, argëtim, Përmbajtja lokal gazetaresk dhe informacionit për të rritur peisazhin kulturor Hobart-së. Radio Canale website address is www.canaleitalia.it
Radio Canale
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Itali : Radio Canale ]