top logo

Radio 35×80 – The webradio dedicated to the music of the 80s
Big hits 80 vjet (with some 70 dhe 90), meteors, Italo-dance, rare remixes and extended versions.
Greatest hits of the 80s (with some 70s and 90s), one-hit wonders, Italo-dance, rare remixes and extended versions.

Radio 35×80 Adresa zyrtare e internetit është www.35×80.com

Radio 35×80
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Itali : Radio 35×80 ]