top logo

141 Radio Dashuria është një bazë në stacion radio në internet popullor në vend për programet e tyre radio dëgjues i interesuar. Industria muzikore e Italisë është e mbushur me talente dhe popujt gjithashtu italiane pëlqen për të dëgjuar këngë të cilat janë nga jashtë vendit të tyre shumë. 141 Radio Dashuria është e dedikuar vetëm për të transmetuar përmbajtjen dhe muzikë për të gjithë dëgjuesit e tyre nga Italia dhe e gjithë bota.
141 Radio Dashuria adresa faqen zyrtare është 141radiolove.playtheradio.com

141 Radio Dashuria
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Itali : 141 Radio Dashuria ]