top logo

Direkt program eponymous në ajër jetojnë nga studiot e Radio 105 në zemër të qytetit magjik, e vetmja radio web që transmeton 24 orë 24 është para së gjithash (!) Është shtëpia Supernovita & skena valle e SHBA, por edhe të nxehtë, të ndjekur më të pritura rap-lojë, ata që kanë debutuar vetëm në klubet në Miami ose në mixtape ekskluzive që qarkullojnë në rrugë dhe në plazhet e Jugut Beach. Get në dëgjim, klikoni 105 Miami. Ora parullë partisë!

105 Miami adresa website zyrtar është www.105.net

105 Miami
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Itali : 105 Miami ]