105 Hits është një radio stacion muzikë në internet. 105 Hits transmeton në rajonet 24 orë në ditë, 12 muaj të vitit. Në blender 105 Hits, moment të gjitha hot-të vetme: Italian, Ndërkombëtar, pop, shkëmb, valle, r & b dhe rap.

105 Hits adresa website zyrtar është www.105.net

105 Hits
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Itali : 105 Hits ]