top logo

The “real” Radio Vintage vetëm nga italiane që paraqiti gjatë 10 vjet më parë në Itali dhe mburret me dhjetra e përpjekjeve për të imituar, por nuk ka fat. Pop, shkëmb, shpirt, kenges mëdha italiane, Beatles, Rolling Stones, Zanafilla dhe shumë të tjera të mëdha 1960-1990, muzikë paarritshëm. 105 Classics nuk ka nevojë për DJ, do të jetë shumë. Pse është absolutisht orig.

105 Classics adresa zyrtare e internetit është www.105.net

105 Classics
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Itali : 105 Classics ]