This is Energy 103 Transmetimit FM 24 orë në ditë, 7 days a week with the best oldies from the 60s, 70s, 80s dhe viteve '90. tune in and relive the good times with the music you grew up with. We operate from studios in County Meath in the Republic of Ireland.

Energji 103 FM adresa website zyrtar është www.energy103.caster.fm

Energji 103 FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Ireland : Energji 103 FM ]