top logo
ABC 50’s (Fifties) is broadcasting from Ireland. Ky stacion radio është duke luajtur Rock dhe Roll, 50'S, zhanret Oldies e muzikës. Ai është që veprojnë në gjuhën angleze. ABC 50s website zyrtar është abc50s.com Tyre themeluar në shtator 17,2011.
ABC 50’s (Fifties)
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Ireland : ABC 50’s (Fifties) ]