Radio 0098 është një radio stacion muzikë në internet. Radio 0098 transmeton në rajonet 24 orë në ditë, 12 muaj të vitit. Burimi më i madh i argëtimit persiane ofruar muzikë të mirë perse dhe iraniane.

Radio 0098 Adresa zyrtare e internetit është radio0098.com

Radio 0098
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Iran : Radio 0098 ]