top logo

Japan Arena Radio is online 24 hours a day and they are one of the musically most happening radio station in Indonesia. Radio është transmetuar nga Indonezia dhe portali i tyre është edhe në gjuhën indoneziane. Japan Arena Radio targets the Japanese community living in the country to provide them with Japanese music.
Japan Arena Radio official website address is www.japan-arena.com

Japonia Arena Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Indonezija : Japonia Arena Radio ]