top logo

Gyor Plusz is the people’s Choice online radio and fm radio station. Ata janë duke luajtur shpirtit, Kam frikë, Xhaz, Elektronik, Blues dhe muzikë Botërore. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. Gyor Plusz broadcasts to the greater Gyor, Hungary area and beyond.

Gyor Plusz website address is www.gyorplusz.hu

Gyor Plusz
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Hungary : Gyor Plusz ]