top logo
Corvinus Radio broadcast online 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë. Corvinus Radio brings you the friendly voices of the community plus a wide range of music, duke përfshirë klasike, bashkëkohor, jazz dhe vendin. Si një stacion të komunitetit, Thay also have programs for ethnic communities Hungary, Programet Aboriginal, programe fetare, sport, lajmet lokale dhe intervista etj.
Corvinus Radio official website address is www.corvinusradio.hu
Corvinus Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Hungary : Corvinus Radio ]