top logo

Estereo Jenny is the people’s Choice online radio and fm radio station. Ata janë duke luajtur shpirtit, Kam frikë, Xhaz, Elektronik, Blues dhe muzikë Botërore. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. Estereo Jenny broadcasts to the greater Honduras area and beyond.

Estereo Jenny official website address is www.circuitopop.com

Jenny stereo
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Honduras : Jenny stereo ]