Hits Of Bollywood

Info koment Stacione raport

Hits Of Bollywood mirëpritur të gjithë muzikën dashur vërtetë dëgjuesit e tyre në këtë faqe dedikuar nga Gujarat.
ata luan Hindi këngë, Gazalas, këngë klasike, Kawallies nga epoka e këngëtarëve i madh si Noorjehan, Shamshad Begum,
K. L Saigal, Mohammad Rafi, Lata Mangeshkar, Mukesh, Talat Mahmood, Geeta Dutt, Hemant Kumar, Asha Bhosle,
Kishore Kumar, Suman Kalyanpur dhe shumë më tepër.
Hits Of radio Bollywood gjithashtu luan këngë për Todays brezit të ri, nga 7.00 PM(IST) për 2/3 orë.
Hits Of Bollywood adresën e internetit zyrtare radio është www.hitsofbollywood.com

Vend: Indi

loading...

India Radio Stations

Popular Stations