top logo
Metropol 102.9 FM është një transmetimi famshme radio stacioni nga Antigua Guatemala. Ajo ofron argëtim të mirë me varg të ndryshme të zhanreve të muzikës që përfshin Oldies dhe shumëllojshmëri muzikë. Ajo gjithashtu ofron përditësime lajme dhe përditësime sportive për tifozët e sportit dhe dëgjuesit 24/7. Metropol 102.9 FM adresa website zyrtar është metropolisantigua.com
Metropol 102.9 FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Guatemala : Metropol 102.9 FM ]