top logo
La Si 90.5 FM is a hit radio station broadcasting from Coban, Guatemala. It plays various types of music genres including Spanish music. Në mesin e njerëzve të të gjitha moshave ky kanal radio luan programe muzikore dhe tregon flisni 24 orë live online. This channel’s success was driven largely by the strength of its running programs with other talk shows. La Nola official website address is www.radionola.com.gt
La Si
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Guatemala : La Si ]