top logo
XLR8 Net is the people’s Choice online radio and fm radio station. Ata janë duke luajtur shpirtit, Kam frikë, Xhaz, Elektronik, Blues dhe muzikë Botërore. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër nuk mund. On-ajër që 2003 community station XLR8 Net broadcasts to the greater Greece area and beyond. XLR8 Net provide the best of specialist music, programet e komunitetit dhe artet.
XLR8 Net official website address is www.xlr8net.com
XLR8 Net
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Greece : XLR8 Net ]