top logo

X Radio Greqia është radio nga X grupi mediatik dhe kjo është një media shumë të integruar së pari në web. X-media ka krahë popullore transmetimit si X radio dhe TV X dy nga të cilat janë shumë të popullarizuara. X Radio Greqia radio prej tyre ka disa programe radio që tërheq shumë dëgjuesve çdo ditë.
X Radio Greqia adresa faqen zyrtare është www.x-radio.info

X Radio Greqi
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Greece : X Radio Greqi ]