top logo

West Radio është një radio në internet pavarur nga Greqia. Kjo është një transmetues privat me studio e tyre të transmetimit, sende dhe mbledhja e muzikës së mirë. Muzikë bazuar në muzikën shtëpi janë luajtur shumicën e kohës dhe gjithashtu muzikë nga zhanret që përputhet me playlist cenuese e West Radio janë luajtur.
West Radio adresa e internetit zyrtare është www.westradio.gr

West Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Greece : West Radio ]