top logo

Venus Radio Mykonos mirëpresim të gjithë ju në shtëpinë e argëtimit që është projektuar për të ju japin përvojën më të mirë në radio pa marrë parasysh wheather ju jeni duke jetuar në Greqi apo kudo tjetër në botë. Me këngë nga artistë të muzikës popullore të Greqisë dhe nga e gjithë bota Venus Radio Mykonos është gati për të marrë ju në një botë muzikore ku ju jeni gonna të vijnë përsëri dhe përsëri.

Venus Radio Mykonos adresa faqen zyrtare është www.venusradio.gr

Venus Radio Mykonos
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Greece : Venus Radio Mykonos ]