top logo

VENUS 91 CHANIA is a online radio station playing a fresh, Formati uplifting dhe eklektik muzikë për një audiencë globale. VENUS 91 CHANIA are an independent station for the online generation, lidh ata që tashmë kanë një lidhje të fortë me Greqinë.

VENUS 91 CHANIA official website address is www.venus91.gr

VENUS 91 Chania
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Greece : VENUS 91 Chania ]