top logo
Synora FM is the people’s Choice online radio and fm radio station. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër nuk mund. Synora FM broadcasts to the greater Kilkis, Zona Greqia dhe përtej. Synora FM provide the best of specialist Top 40, Muzikës pop, programet e komunitetit dhe artet.
Synora FM official website address is www.synorafm.gr
Synora FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Greece : Synora FM ]