top logo

Dice Radio Greqia është lloji i radio mbushur në gjurmët emocionuese muzikore. Këngët si zhanret nga ekstazë, progresiv, shtëpi, elektronike dhe të tjerët janë luajtur në Dice Radio Greqi. Kjo është radio për argëtim të madh me dëgjuesit të cilët janë të çmendur për këtë lloj të muzikës e madhe zhanër bazuar.
Dice Radio Greqia adresa faqen zyrtare është www.diceradio.gr

Dice Radio Greqi
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Greece : Dice Radio Greqi ]