top logo

Deca Radio provides twenty four hour (24orë) përzierje e disa zhanre dhe stilet e muzikës. Stacioni i luan të gjitha muzikë që ju doni ndërsa përpiqet për të mbajtur me dëshirat e dëgjuesve të saj. Rock Rap Reggae Hip-Hop Greek Electro House Chill-out 24/7

Deca Radio website address is decaradio.playtheradio.com

Deca Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Greece : Deca Radio ]