Aigaio transmetimet jetojnë një gamë të larmishme të në vend dhe programet e prodhuara në nivel kombëtar. Aigaio transmetuesit gjalla besojmë në ofrimin e muzikës, kështu që dëgjuesit mund të gëzojnë muzikë.
Aigaio adresa live zyrtare e internetit është www.aigaiolive.gr
Aigaio live
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Greece : Aigaio live ]