top logo

Winners FM 98.5 është radio FM dhe në internet Zgjedhja radio stacioni i popullit. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. Winners FM 98.5 broadcasts to the greater Techiman, Ghana area and beyond. Winners FM 98.5 të japë më të mirë të muzikës specialist, programet e komunitetit dhe artet.

Adresa zyrtare e internetit është www.winnersfm.com

Winners FM 98.5
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Ghana : Winners FM 98.5 ]