Radio Silver 92.3 FM transmeton një gamë të larmishme të programeve të prodhuara në vend dhe në shkallë kombëtare, të dy muzikë dhe fjala e folur, në hi-fi stereo. Radio Silver 92.3 Transmetuesit FM besojnë në ofruar shumëllojshmëri muzikë Reale, kështu që dëgjuesit mund të gëzojnë një katalog të gjerë të pista njohur dhe të panjohur, nga vendi në Dance, Hip-Hop për Klasike, Jazz të Alternativës, Rock për Folk, Blues ndaj etnike, dhe shumë më tepër.
Contact Information:
Plot NO 256 Bakaekyir
Sekondi-Takoradi
Western Region
Ghana
+233 (0)312046035

Radio Silver 92.3 FM adresa e internetit është www.silver923.com

Radio Silver 92.3 FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Ghana : Radio Silver 92.3 FM ]