top logo

Gana Wish Radio radio që ofron popullit të Ganës me programet dhe muzikë që i do. Radioja është transmetuar në gjuhën spanjolle dhe ata janë një nga radiot në internet shumë të njohura në vend. Kur e saj programe për muzikore Gana Wish Radio ofron një shumë të programeve të njohura muzikore për dëgjuesit e tyre.
Gana Wish Radio adresa e internetit zyrtare është www.ghanawish.com

Gana Wish Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Ghana : Gana Wish Radio ]