I ri. Different. Good. Away from the mainstream, we make you happy with the music our hearts beat for. Music for our time. Welle20 Radio broadcasters believe in providing real music variety, kështu që dëgjuesit mund të gëzojnë një katalog të gjerë të pista njohur dhe të panjohur.

Welle20 Radio website address is www.welle20.de

Welle20 Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Germany : Welle20 Radio ]