Radio Sauerland plakja juaj

Info koment Stacione raport

Radio Sauerland Dein Oldie është një radio jofitimprurëse në internet çdo ditë sjell lajmet më të mira dhe këngët më të mira të viteve '80 dhe vitet 90. Kjo radiostacion u krijua për dashamirët e muzikës së mirë, Oldies Muzikë Ne ju duam të gjithë e dimë, këtu ju mund të ndjeheni mirë, kur ju të dëgjoni muzikë.

Detajet e kontaktit

Faqja e internetit: www.radiosauerland.de

FaceBook: sauerland radio

Cicëroj: radio_sauerland

Instagram: radio_sauerland

Email: redaktion@radiosauerland.de

Numri i kontaktit: +49 800 1016839

Adresë: Steinstraße 30, 59872 Meschede

Vend: Germany

Zhanret:

loading...

Germany Radio Stations

Related Stations

Popular Stations